top of page
elips.png

15+
Sektör Tecrübesi

elips.png

2018
Teknopark İstanbul

Ar-ge Ofisi

elips.png

210+
Başarılı Proje

Endüstri 4.0'ın ülkemizde yaygınlaşmaya başlamasıyla beraber, küçük veya büyük tüm işletmelerin, piyasadaki varlığını devam ettirebilmeleri ve artan rekabet koşullarında rekabetçiliğinin sürdürülebilir olması için üretim maliyetlerinin kontrol edilmesi artık zorunlu hale gelmiştir. Maliyetlerin en aza indirilmesi ve gereksiz ekipman alımının önüne geçilmesi için, mevcutta bulunan makinaların en az duruş ile ve çalışanların ve makinaların tam verimli olarak çalışması bütün işletme sahipleri tarafından her zaman esas gaye olmuştur.

Bu sebeple tasarlanan ve hayata geçirilen SmartFactory yazılımı, işletmenizde bulunan CNC ve PLC kontrollü makinalarınızdan gerçek zamanlı olarak üretim datalarını toplama, görüntüleme ve raporlama yazılımı olarak hayata geçirilmiştir.

Endüstri 4.0'ın en önemli bileşenlerinden olan IOT (Internet of Things)'i kendine ilke edinmiş ve tüm geliştirmelerini bunu baz alarak yapmış olan firmamız nezdinde, birinci önceliğimiz sahadaki tüm ekipmanları fabrikanızın internet ağına dahil etmek ve interaktif olarak tüm ekipmanlar ile haberleşiyor olmaktır. Bu sebeple piyasada bulunan diğer yazılımlardan farklı olarak yazılımımız, direk makinanızın kalbi olan kontrol ünitesi ile haberleşir ve mecbur kalmadıkça makinanızın kontrol ünitesi dışında herhangi bir ekipman adaptasyonuna ihtiyaç duymaz.

SmartFactory ile işletmenizdeki çalışanlarınız, makinalarınız ve prosesleriniz tek merkezden kontrol edilebilecektir. İşletmenizin ihtiyacı olan tüm teknolojik gereksinimleri sizlere sağlamak üzerine kurgulanmıştır ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile saniyeler içerisinde ihtiyacınız olan tüm verilere ulaşabilmenizi sağlar.

SmartFactory yazılımı %100 Türk mühendisliği ve özgün yapısı ile, Endüstri 4.0 geçiş sürecinde siz değerli müşterilerimizin en büyük partneri olmaktadır.

SmartFactory Team..

ed92efb6b0599c343d85f5b276361e17.png
bottom of page