Hakkımızda

10 yılın üzerinde sektörde edinilen tecrübelerin ışığında, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek üzere tasarlanan ve hayata geçirilen SmartFactory yazılımı, sektör ihtiyaçları iyi analiz edilerek geliştirilmiş, %100 yerli ve tamamen özgün bir projedir.

Endüstri4.0'ın ülkemizde yaygınlaşmaya başlamasıyla beraber, küçük veya büyük tüm işletmelerin, piyasadaki varlığını devam ettirebilmeleri ve artan rekabet koşullarında rekabetçiliğinin sürdürülebilir olması için üretim maliyetlerinin kontrol edilmesi artık zorunlu hale gelmiştir. Maliyetlerin enaza indirilmesi ve gereksiz ekipman alımının önüne geçilmesi için, mevcutta bulunan makinaların en az duruş ile ve çalışanların ve makinaların tam verimli olarak çalışması bütün işletme sahipleri tarafından herzaman esas gaye olmuştur.

Bu sebeple tasarlanan ve hayata geçirilen SmartFactory yazılımı, işletmenizde bulunan CNC ve PLC kontrollü makinalarınızdan gerçek zamanlı olarak üretim datalarını toplama, görüntüleme ve raporlama yazılımı olarak hayata geçirilmiştir.

Endüstri4.0'ın en önemli bileşenlerinden olan IOT (Internet of Things)'i kendine ilke edinmiş ve tüm geliştirmelerini bunu baz alarak yapmış olan firmamız nezdinde, 1.önceliğimiz sahadaki tüm ekipmanları fabrikanızın internet ağına dahil etmek ve interaktif olarak tüm ekipmanlar ile haberleşiyor olmaktır. Bu sebeple piyasada bulunan diğer yazılımlardan farklı olarak yazılımımız, direk makinanızın kalbi olan kontrol ünitesi ile haberleşir ve mecbur kalmadıkça makinanızın kontrol ünitesi dışında herhangi bir ekipman adaptasyonuna ihtiyaç duymaz.

SmartFactory ile işletmenizdeki çalışanlarınız, makinalarınız ve prosesleriniz tek merkezden kontrol edilebilicektir. İşletmenizin ihtiyacı olan tüm teknolojik gereksinimleri sizlere sağlamak üzerine kurgulanmıştır ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile saniyeler içerisinde ihtiyacınız olan tüm verilere ulaşabilmenizi sağlar.

SmartFactory yazılımı %100 Türk mühendisliği ve özgün yapısı ile, Endüstri4.0 geçiş sürecinde siz değerli müşterilerimizin en büyük partneri olmaktadır.

SmartFactory Team..

© 2017 by Smartes Technology. SmartFactory bir Smartes markasıdır.

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon

İletişim

Adres: Teknopark İstanbul, Sanayi Mahallesi, Teknopark Bulvarı, No:1/2C 2201, 34906

Pendik / Istanbul / Türkiye

Telefon: +90 216 706 52 62

Mobile : +90 541 588 83 15

Mobile : +90 533 552 28 14

E-mail:   info@smartes.com.tr

Web:      www.smartes.com.tr

SMARTES TEKNOLOJİ