top of page

-Smartes Teknoloji şirketinin kurucu ortağı olan Erkan Erden, Teknopark istanbul bünyesine ait Cube İncubation medyasına konuştu..

“İş ortaklarımıza, inovatif çözümler sunmak üzere geliştirmesini sürdürdüğümüz SmartFactory yazılımımız ile talaşlı imalat sanayisinde yaşanan tüm sorunlara çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bu hedefle faaliyetlerini sürdüren firmamız, sanayi işletmelerini dijitalleştirmeye devam ediyor.

 

Cube girişimlerimizden Smartes Technology, 2018 yılında kuluçka merkezimizde Ar-Ge faaliyetlerine başladı. Üretim teknolojilerinin geliştirilmesi, robotik otomasyon, endüstriyel yazılım iş kollarında yenilikçi teknolojiler üretmek ve gelişmiş yazılım teknolojileri sağlamak amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir. SmartFactory ile işletmenizde bulunan CNC ve PLC kontrollü makinelerinizden gerçek zamanlı olarak üretim datalarını toplama, görüntüleme ve raporlama yazılımı olarak hayata geçirilmiştir. İşletmenizin ihtiyacı olan tüm teknolojik gereksinimleri sizlere sağlamak üzere kurgulanmıştır. işletmeniz dijital ortama geçirildiği andan itibaren gelişmiş raporlama seçenekleri ile saniyeler içerisinde ihtiyacınız olan tüm verilere her yerden ulaşabilmenizi sağlar siz yerinizde olmasanız dahi işletmeniz kontrolünüzün altındadır.

bottom of page