top of page
Endüstri5.0.png

Günümüzde artık Endüstri 5.0 kavramı konuşulmaya başlanmışken, yerel üreticilerimiz, sanayicilerimiz ve bizler 4. Sanayi Devrimine ne kadar ayak uydurabildik?

 

4. Sanayi Devrimini tam anlamıyla gerçekleştirmeden, Endüstri 5.0 yani 5. Sanayi Devrimi ile karşımıza çıkacak insansız teknolojiler ve yapay zeka kavramlarını uygulamak, kendimize göre uyarlamak ve ayak uydurmak pek mümkün olmayacaktır. Üretim odaklı Toplum 5.0 yani süper akıllı toplumlar yaratmak için öncelikle tam anlamıyla dijitalleşmiş, fabrika ve üretim hatlarından internetin getirdiği teknolojiler sayesinde haberleşebilen ve veri izleyip, raporlayabilen işletmeler ve ekipler yaratmak gerek. Bu doğrultuda bir dijital dönüşüm yolculuğu için hedef odaklı ve işinizi günün ötesine taşıyabilecek platformlara ihtiyacınız olacak.

 

İşte bu noktada, üretimde doğru bir dijital dönüşüm, Endüstri 4.0 devrimini yakalamak ve 5. Sanayi Devrimine hazırlıklı olmak için SmartFactory devreye girerek, sizlerin bu yoldaki partneri oluyor. Akıllı ve kağıtsız fabrikalar yaratmak, üretim verimliliğinizi arttırarak yatırım maliyetlerinizi düşürmek, makinelerinize ek donanım ihtiyacı duymadan doğrudan bağlanarak en doğru ve eksiksiz veriyi toplamak ve fabrikanızı uzaktan yönetmek için sizlere web tabanlı ve kullanıcı dostu arayüze sahip bir platform sunuyor.

bottom of page